sledujte nás na Facebookufacebook

Naše služby

Zakládáme své poradenství na zdravém životním stylu, kdy dokážeme se zařazením vhodného a racionálního stravování odstranit různé zdravotní problémy, zdravě a efektivně snižovat nadváhu a předcházet stále se rozšiřujícím civilizačním chorobám.

V programu redukce hmotnosti je s klientem provedeno vstupní měření na přístroji Tanita BC 601. Na základě vyhodnocení naměřených hodnot a dalších antropometrických výpočtech je navržen zcela individuální redukční režim a pohybová aktivita. Naše snaha je, aby zdravá proměna jídelníčku a aktivnější způsob života, byl pro klienta pokud možno, přirozený.

V programu racionálního stravování je klient veden k zařazení vhodných, zdravých a plnohodnotných jídel. Klient je postupně veden k novým stravovacím návykům, které jsou založeny na pestrosti, vyváženosti, ale také střídmosti.

Ke klientům je vždy přistupováno zcela individuálně s respektem k jejich osobitému životnímu přístupu (vegetariánství, veganství atd.). Při vzájemné spolupráci a při sestavování jídelníčků je tedy přihlíženo ke zdravotním, časovým ale také i finančním možnostem klienta.

Neslibujeme rychlé a zázračné zhubnutí, ale nabízíme nový životní styl, který i Vás určitě nadchne a pohltí.

Je důležité si uvědomit, že život je opravdu krásný a žijme proto tak, ať si zachováme zdraví a dobrou náladu pro každý nový den.