sledujte nás na Facebookufacebook

Redukce hmotnosti

Při redukčním programu je klient veden ke změně svého dosavadního životního stylu, a to jednak změnou stravovacích návyků a také zařazením vhodné pohybové aktivity. Tato kombinace je to nejlepší, co můžeme pro své zdraví a vitalitu udělat.

Každý klient má své představy a vize. Proto je první konzultace zaměřena na seznámení se s nimi. Na jejich základě dále společně můžeme najít ten nejvhodnější způsob redukce dosavadní hmotnosti.

Na začátku je provedena výživová anamnéza, která zahrnuje poznání klienta a jeho dosavadních stravovacích návyků. Dále je provedeno veškeré potřebné měření, kdy jsou vyhodnocovány jednotlivé údaje, které slouží mimo jiné také jako ukazatele možných onemocnění a zdravotních rizik. Na tomto základě je navrhnut nový stravovací režim a vhodná pohybová aktivita. Dle přání klienta jsou možné další konzultace a také užší podpora a vedení během celého redukčního programu.

Usilujeme především o to, aby výsledkem redukčního režimu nebylo jen samotné zhubnutí, ale aby klient přijal tento nový životní styl zcela za svůj a promítal se v jeho každodenním běžném životě.